Ürünlerimiz

Mutlu Müşterilerimiz

Türkap Plastik firmamız aynı gün teslimat hizmeti ile kendi sektörlerinde rekabet avantajı yakalayan müşterilerimize göz atın. Aralarına katılmak isterseniz bir tık uzağınızdayız.

Bize Ulaşın

Uzman Kadromuz

Türkap Plastik’in kurumsal gücünü her biri uzman kadrosu oluşturmaktadır. Faaliyet gösterilen her alandaki gerekli eğitimleri almış, 10 yılı aşkın tecrübe edinmiş ve sektörde tanınan kişiler tarafından yönetilmektedir.

Bize Ulaşın

Hakkımızda

Plastik ambalaj sektöründe 1996 yılından bu yana edindiği tecrübe ile, faaliyet alanlarında öncü bir geleceğe doğru ilerlerken, yaratıcı çözümler üreten, teknolojik alt yapısı ile fark yaratan, bireye, topluma ve çevreye saygılı bir dünya şirketi olma gayesi taşımaktayız.

Vizyonumuz

Türkat Plastik firmamızın hizmet kalitesinde geldiği nokta göz ardı edilemeyeceği gibi aralarında bir rekabet olması da kaçınılmazdır.

m

7 / 24 Servis

Türkat Plastik 7 / 24 servis hizmetine belki de hiç bir zaman ihtiyacınız olmayacak, ancak hazır beklediğini bilmek yine de rahatlatıcı.

m

Hemen Teslimat

Müşterilerimize anında hızlı teslimat yapmaktayız. Bizim için müşteri memnuniyeti teslimatta en önemli olan unsurdur.

Hızlı Kargolama

Kargolarınız en yakın zamanda anında kapınıza gelecektir. En fazla 2-3 günde kargolarınız hızlı bir şekilde size ulaştırılacaktır.

Hemen Arayın
Açık Sohbet
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?