Hizmetlerimiz • 97

  Uzmanlık Alanımız

 • 98

  Mutlu Müşterilerimiz

 • 100

  Kalitemiz

 • 1

  Şubelerimiz


HakkımızdaJanti Jant


Janti Jant San. Tic. Ltd. Şti. olarak; 1996’dan bu yana kesintisiz olarak başarılı bir şekilde faaliyetimize devam etmekteyiz.

İhtiyaçlarınızda en etkin, kalıcı ve hızlı çözümler üreterek, yapılacak işleri işinin ehli ustaları tarafından ve devamlı işveren kontrolünde yaparak en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Janti Jant, Yapı konusunda yılların bilgi birikimini, müşterileri ile paylaşıp başarılı çözümlerle farklılıklar yaratarak, kalıcı üstünlükler sağlamaktadır. Her zaman istikrarlı fiyat politikası sunarak, işi zamanında kaliteli teslim etmek hedefimizdir. Bu nedenle sektöründe süreklilik arz etmiştir. Tercih edilen, güvenilen ve takdir edilen bir firma konumuna gelmiştir.

Elektrostatik toz boyama, çevresine zarar vermeyen bir metoddur; toz boyanın içinde, buharlaşabilen organik maddeler yoktur. Bunun anlamı, sadece çevrenin korunması değil, üretici için eşdeğerli solvent bazlı boyama sistemleri ile karşılaştırıldığında atık sorunu, baca ve kanal temizliği, depolama, işçi sağlığı konularında potansiyel bir tasarruf sağlar.

Temizlik ve ön işlem;

Boyama işleminden mükemmel sonuç alabilmek için, boyanacak parçanın bir temizlik ve ön işlemden geçirilmesi gerekmektedir. Parça temizliğinde kullanılmakta olan çeşitli yöntemler vardır. Asidik temizleyiciler inorganik kirlilikler için iyi sonuç verirken, alkali temizleyiciler organik kirliliklere daha uygundur. Diğer organik kirlilikler için yağ alıcı kimyasallar kullanılır.

Bu temizlik işleminden sonra genelde fosfatlama işlemi gerekir. Ancak mimari uygulamalar için kullanılan alüminyum profiller için chromic asit çözeltisinden geçirilmesi daha iyi sonuçlar verir.

Janti Jant

Randevu Almak İçin