Biyografi - Mehmet Foto
15630
page-template-default,page,page-id-15630,bridge-core-2.7.8,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.2.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-26.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-6,elementor-page elementor-page-15630
 

Biyografi

Ben Mehmet Çetin

 

Hani şu internette görüp beğendiğiniz, gözünüzün alıştığı fotoğraflar var ya,İşte o kareleri çeken Ne içindeyim fotoğrafın, ne de büsbütün dışında Yekpare geniş bir sektörün parçalanmaz akışında Ben Mehmet ÇETİN Çekerim…

Çok severek yaptığım bu işin müptelasıyım diyebilirim. Sadece çekmiyorum. Çektiriyorum da. MC Atölye, bir üretim mecrası olmakla birlikte, fotoğraf konusunun temas ettiği her hususa dair içeriklerle dolu dileyenin dilediği kadar alabildiği bir dizi eğitim mecrası.

Mehmet ÇETİN

Ayrıca; fotoğraf alanına teknik anlamda da katkıda bulunmaya çalışıyorum. Yeni ekipmanlar, yeni donanımlar, ihtiyaca göre mühendislik denemeleriyle elde ettiğim yeni enstrümanlarla, özellikle ‘’ürün’’, ‘’manzara’’, ‘’mekan’’, ‘’şehir’’ fotoğrafı alanlarında beklentilerinize değil beklemeyi hayal etmeyeceklerinize ulaşmaya çabalıyorum. Hanımlar makyajı hep kendileri için yaparlar. Ben de fotoğrafı hep kendim için çekiyorum.

Mehmec, bir üretim mecrası olmakla birlikte, fotoğraf konusunun temas ettiği her hususa dair içeriklerle dolu dileyenin dilediği kadar alabildiği bir dizi eğitim mecrası.