Hizmetlerimiz

Ahşap Kafes Sandık

img

Hedeflerimiz

Arpak Kasa olarak uzun yıllardan bu yana, kaliteli ahşap ambalaj ve kasa sektöründe mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik, sürekli daha iyiye ulaşma çabası ile her türlü sektörel yatırımı yaparak siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedef olarak görmekteyiz.

  • 7/24 Sıkıntısız Hizmet
  • 100% Kaliteli İşçilik

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti ile yola çıkan şirketimiz, Türkiye pazarında network reklam alanında, kalitesi ile adından söz ettirmeyi ve aranan bir isim olmayı kendine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Her biri kendi alanında eğitimli personelle, kaliteli baskı özelliğine sahip cihazlarla kaliteli hizmet veren şirketimiz şimdi olduğu gibi gelecekte de müşterilerimizin üzerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

img

Arpak Kasa

Hakkımızda.

Arpack Ahşap Ambalaj kalite güvencesinde ve uygun fiyat garantisinde siz değerli müşterilerimize istediğiniz ebatlarda Ahşap kasa, kontraplak kasa, osb sandık, kafes sandık, ve özelleştirebileceğiniz fuar sandığı modellerinin tümünü katlanabilir ,paletli, taşıma aparatı seçenekleriyle sunmaktadır. Sipariş edeceğiniz ürünlerimizi arzu ettiğiniz termin süresinde teslim alma garantisi vermekteyiz.

Kaliteli Üretim

93%

Uzman Kadro

95%

Hizmet Anlayışımız

98%

Arpak Kasa.

Hemen Arayın