Hizmetlerimiz • Güven

  Yaptığımız her işlem için açık ve net olmayı cânı gönülden taahhüt ediyoruz.

 • Kalite

  Müşteri memnuniyetini sağlayarak nakliyat sektöründe sağlıklı hizmet sunmayı amaçlar.

 • Hedef

  Kaliteli taşımacılık ve hizmet anlayışımız adını nesiller boyu yaşatmaktadır.

Özcesuroğlu, nakliyat sektöründe gelişmiş ve deneyimli kadrosu ile çalışan bir firmadır.

Özcesuroğlu Nakliyat

Uzman Kadromuz

Alanında uzman ve deneyimli kişilerle çalışmaktayız. Deneyimli kadromuz ile müşterilerimizin mutluluğu için çalışıyoruz.

 • Mutlu Müşteri

  Mutlak müşteri memnuniyeti politikamızı uygulayarak, çalışıyoruz. Piyasaya göre uygun fiyat vererek müşterilerimizi düşünüyoruz.

 • Kaliteli İş Anlayışı

  Yaptığımız her işte kalite politikamızı uyguluyoruz.

Bize Ulaşın
 • 00

  +

  Taşınan Ton

 • 00

  +

  Müşteri İletişim

 • 00

  +

  Ofislerimiz

 • 00

  +

  Şubelerimiz
Uzman Kadro

Özcesuroğlu nakliyat olarak, alanında uzman deneyim edinmiş şöfor ve taşıma ekibiyle çalışmaktayız. Çalıştığımız ekibin deneyimli olması, işlerimize yansıyor işlerimize yansıysan başarı müşterilerimizin mutlu olmasını sağamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Bize Ulaşın

Uygun Fiyat Politikası

Bize müşterilerimizin, ekonomik bütçesini düşünerek piyasa fiyat analizi yaparak, uygun fiyatlarda taşımacılık yapmaktayız. Uygun fiyat politikamızı uygulayarak, müşterilerimizi memnun ediyoruz. Sizlerde uygun fiyattan yararlanın.

Bize Ulaşın

Hızlı ve Güvenilir

Uzman kadro ile, hızlı ve güvenilir taşımacılığın adresiyiz. Bizler hızlı ve güvenilir taşımacılıkta, deneyim edinmiş bir nakiyat firmasıyız.. Uzman kadromuz ile daima hizmetinizdeyiz.. Sizlerde bu güvenilirlikten yararlanmak  için iletişime geçin.

Bize Ulaşın
Özcesuroğlu Nakliyat

Hakkımızda

Özcesuroğlu Nakliyat uzman kadrosu ile, mutlak müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan ve müşterilerinin mutluluğu için elinden geldiğinin fazlasını yapan, nakliyat sektöründe gelişmiş bir firmadır.


Misyonumuz

Özcesuroğlu Nakliyat, uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine devam eden ve her geçen gün müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda ürün portföyünü genişleterek hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarına odaklı, çalışan ve müşteri memnuniyetini önemseyen, hizmette kalite standartlarına uyumlu, verimlilik esaslarını gözeten ve marka değeri kuvvetli lokal bir nakliyatfirması olmak.

Mutlu Müşterilerimiz

98%

Uzman Kadromuz

99%
Bize Ulaşın

Bilgi Almak İçin