a

a

a

a

a

a

Hizmetlerimiz


  • Vizyonumuz

    Öncelikle kendi etkinlik alanımızda olmak üzere Türkiye'de ulaşabileceğimiz her yere ulaşarak çevre farkındalığı oluşturarak geri dönüşüme ham madde tedariği sağlamak.

  • Misyonumuz

    Temiz, doğal kaynakları korunmuş, sürdürülebilir enerji kaynaklarıyla var olan bir çevrede yaşamanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz.

Hakkımızda


Ankara Hurdacılık Ankara'da 40 yıllık Tecrübesiyle, genç ve dinamik kadrosuyla Türkiye pazarında imalat artığı malzemelerin ekonomiye kazandırılması yönünde sektöre hizmet vermektedir. FİRMAMIZ; Ankara merkezli, Türkiye genelinde metal ve plastik kaynaklı üretim yapan birçok firmayla çalışmakta,  yapılan üretim ve montaj gibi işlemlerden artan hurda malzemleri geri dönüşüme kazandırmakta. Aynı şekilde sektörde pazarını genişletmeye hızlı bir şekilde devam etmektedir. Ankara hurdacıları gibi ülkemizin bir çok yerinde sektöre hizmet veren firmalar kurulmuştur. Hurdaların alım satımıyla ülkenin ekonomik kaynaklarının dış ülkelere çıkışı önlenmektedir. İmalat ve üretim alanlarında ihtiyaç duyulduğu bilinen maddelere hızlı, kolay ve daha ucuz yöntemler kullanılarak erişilmesini sağlamaktadır.


Ankara Hurdacılık