Cnc Tezgahlar

Doğrusal Hareketler

Cnc İşleme Merkezi

UygulamalarHizmetlerimizCnc Tezgahlar

Firmamız , dünyanın farklı ülkelerinde bulunan yüksek teknolojiye sahip, birinci sınıf takım tezgahlarını, düşük maliyetler ile üretken sanayicilerimizin hizmetine sunmak için kurulmuştur.

Cnc İşleme Merkezi

Firmamızda; frezeleme işlemi dışında delme, delik büyütme, kılavuz ve rayba çekme, diş açma ve hatta tornalama benzeri işlemleri de yapabiliyor olmasıdır. Kısaca CNC İşleme Merkezleri üzerine bağlanan iş parçasına hemen her tür işlemi tek bağlamada yapabilmektedi

Doğrusal Hareketler

ardımcı doğrusal eksenler U ve W harfleri ile tanımlanmaktadır. X ekseninin yardımcı doğrusal hareket karşılığı U, Z ekseninin yardımcı doğrusal hareket karşılığı W’dir. Yardımcı dönel eksenler ise A ve C olup bu harflerle tanımlanırlar. Z eksenindeki yardımcı dönel eksen karşılığı C’ dir. X eksenindeki yardımcı dönel eksen karşılığı ise A’ dır.

Uygulamalar

Uygulamalarımızı İnceleyiniz...KurumsalGEBA MAKİNE ve İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2011 YILINDAN BERİ İKİTELLİ OSB. İÇİNDE YER ALAN BİKSAN SAN. SİTESİ İÇİNDE FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR. FİRMAMIZ SON TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ KULLANARAK, BİLGİSAYAR KONTROLLU TASARIM VE İŞLEME, CNC DİK İŞLEME, CNC TORNA TEZGAHLARIYLA MÜŞTERİ ODAKLI, HER TÜRLÜ TASARIM VE TALAŞLI İMALAT ÇÖZÜMLERİYLE MÜŞTERİLERİNE PATNER OLARAK İŞ YAŞANTISINA DEVAM ETMEKTEDİR.