j

a

a

d

s

a


HİZMETLERİMİZ
HAKKIMIZDAHakkımızda

Feza Havalandırma olarak tüm projelerimiz iş istikrarını sağlamış ve müşterilerimizin isteklerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmiştir.

Havalandırma sektöründe imalat desteği ve uygulama desteği ile projeleri zamanında teslim etmiştir.

Vizyonumuz

- Aktif olarak yer aldığımız imalat ve montaj projelerindeki tüm ürünler uluslararası kalite standartlarında üretilmektedir.

- Ürün ve hizmetlerde müşteri gereksinimlerini görmek ve bir seviye ilerleme kaydetmek için ön sırada.

- Bunu da ekleyerek güvenilir ve tercih edilen bir marka olmaya devam edin.

-Yerel olarak başarılı markalı şirketler alanında liderlerden biri olun.

Görevimiz

İş hayatında doğruluk ve dürüstlüğün bir zorunluluk olduğunun bilincinde olarak, müşterilerine en yüksek kalitede hizmet ve ürünleri yenilikçi, güvenilir ve proaktif bir şekilde sunmakta ve konumunu sürekli güçlendirerek sektöründe lider konumdadır.

Kalite Politikası

Müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılmak için müşteri odaklı çalışmalarımızı sürdürerek yapıları daha güvenli ve konforlu hale getirmek, tüm yapıları ve sundukları hizmetleri ilgili mevzuata ve müşteri beklentilerine tam uyumlu hale getirmek.

Müşterilerimizi daha iyi anlayarak hizmet kalitemizi yükseltmek, alt yapımız ve insan gücümüzle sektörümüzdeki teknoloji ve teknolojik yeniliklere uyum sağlamak, yetkinliklerimizi şirket ve insan bazında sürekli geliştirmek, aynı zamanda yönetmek ilkelerimizden biridir.

"Sürekli iyileştirme" anlayışı ile şirket süreçleri, şirket kalitesi ve insan.


Feza Havalandırma

Randevu Almak İçin