FP Hukuk Bürosu'na Hoşgeldiniz!

istanbul avukat
Merkezi Ümraniye ilçesinde bulunan büromuz, Ümraniye, Üsküdar ve çevresi başta olmak üzere İstanbul genelinde avukatlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ticaret hukuku, idare hukuku ve ceza hukuku başta olmak  üzere hukukun her alanında yerli ve yabancı müvekkillerinin haklarını yargı organları ve kamu kurumları önünde temsil ve müdafaa etmekte olup, ayrıca hukuki danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Büromuzda alanında uzman; ceza avukatı, boşanma avukatı, miras avukatı, icra avukatı bulabilir; nitelikli bir avukatlık ve yasal danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Çalışma Alanlarımız


  • ŞEFFAF VE GÜVENİLİR !

    Büromuz, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden, hesap verilebilirlik ilkesine bağlı bir şekilde avukatlık hizmeti sunmaktadır.

  • EN İYİ STRATEJİ !

    Büromuz, takip ettiği her dava ve işte en iyi stratejiyi izleyerek yürütmekte ve sonuca ulaştırmaktadır.

  • DİSİPLİN VE ÖZVERİ !

    Büromuz kabul ettiği her işi her zaman disiplinli ve özverili bir çalışma ile yürütür ve sonuçlandırır.

Hizmetlerimiz

istanbul avukat

İstanbul Barosu’na kayıtlı Avukat Furkan Parmaksızoğlu tarafından kurulan büromuz, yerli ve yabancı, gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Büromuzda; Ceza Avukatı, Ümraniye Boşanma Avukatı, Miras Avukatı ve İcra Avukatı bulabilir; etkin ve profesyonel bir avukatlık hizmeti alabilirsiniz.

FP Hukuk Bürosu; Ümraniye, Üsküdar , Ataşehir, Sancaktepe, Çekmeköy, Beykoz ilçeleri başta olmak üzere İstanbul genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Büromuz; hukuk, idare ve ceza davalarının yanı sıra yasal danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Hukuki danışmanlık hizmetleri İstanbul Ümraniye'de bulunan merkezinde yüz yüze görüşme ve toplantı düzenlenerek ya da online video konferans yöntemiyle verilmektedir. Ön danışma ya da görüşme talebinde bulunmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
FP Hukuk

Hakkımızda

FP Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, kurulduğu Ümraniye ve çevresi başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir.


Misyonumuz

FP Hukuk, uzman kadrosu müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine devam eden ve her geçen gün müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda şirketini güncelleyen bir firmadır.

Vizyonumuz

FP Hukuk sektörü faaliyet gösterdiği alanlarda “Müşteri memnuniyeti ” ilkesi ile çalışan , dinamik ve lider bir şirket olmak hedefini taşımaktadır.

Mutlu Müşterilerimiz

98%

Uzman Kadromuz

99%
Bize Ulaşın


Avukata mı ihtiyacınız var?