Armek Mühendislik

Hedeflerimiz

Armek Mühendis olarak İstanbul'da faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerimizin ısıtma, soğutma, sıcak su ,havalandırma ve enerji verimliliği alanlarında, üretim, projelendirme, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

 • 7/24 Hizmet
 • 100% Tecrübeli Ekip Hizmeti

Profesyonel Kadromuz

97%

Mutlu Müşterilerimiz

95%

Kalite Standartımız

99%Hizmetlerimiz • 98

  Uzmanlık Alanımız

 • 95

  Mutlu Müşterilerimiz

 • 100

  Kalitemiz

 • 1

  Şubelerimiz

Armek Mühendislik

Sizin için en iyi olmayı hedefliyoruz

Armek Mühendis olarak İstanbul'da faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerimizin ısıtma, soğutma, sıcak su, havalandırma ve enerji verimliliği alanlarında, üretim, projelendirme, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur.


ARMEK MÜHENDİSLİK 7/24 YANINIZDA


Uzun yılları aşkın tecrübesi ile başladığı enerji verimliliği ürünleri alanında kapsamlı ürün yelpazesine sahip, yaygın bayi ve servis ağını hedefleyen, sektörün  bir parçası olan Armek ISI POMPASI sistemleri, ısıtma, soğutma ve  sıcak su ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik müşteri memnuniyetini sağlamak en büyük önceliğimizdir.


Bireysel,merkezi sistem ve ticari alanlarda ki ihtiyaçlarınız için ekonomik,enerji verimli ve uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ; İmalatını yapmış olduğumuz Hava kaynaklı ısı pompaları için iletişim bölümünde yer alan bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.


Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından da sektöründe liderliğe yönelen bir şirket olarak müşterilerimize en yüksek kaliteyi en iyi şartlarda sunuyoruz…


ARMEK MÜHENDİSLİK

Bilgi Almak İçin